{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
602 visninger | Oprettet:

Benzin bil {{forumTopicSubject}}

Hej jeg kunne godt tænke mig en benzin bil, jeg har arbejdet for min far i lang tid så jeg kan købe en. Han siger at jeg får 4000 kr. for det, så fandt jeg en: RC Super Crocodile 1/5 Benzin Buggy her er et link:

http://images.google.dk/imgres?imgurl=http://interware.dk/catalog/images/thumbs/HB_100_42.jpg&imgrefurl=http://www.interware.dk/catalog/index.php%3FcPath%3D25&usg=__Te6Nf4KG9DhfmpUoS8RTccT-fEc=&h=392&w=930&sz=223&hl=da&start=1&um=1&itbs=1&tbnid=rWAv3V0DrCJynM:&tbnh=62&tbnw=147&prev=/images%3Fq%3Drc%2Bsuper%2Bcrocodil%26um%3D1%26hl%3Dda%26sa%3DN%26tbs%3Disch:1

jeg ville bare vide om det er noget som jeg brænder nallerne på, det er den eneste benzin bil som jeg kan finde som er så billig, men hvis det bare er noget lort vil jeg købe en nitro. Hvad siger i?? mvh gorm :D.




Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Opsætning af gardinstang 250 kr.
  • Montere en kattelem i en dør 1.000 kr.
  • El løbehjul - skift af bremseklodser - kugoo g2 600 kr.
  • Flytterengøring 2.500 kr.
  • Samling af 2 garderober fra jysk 2.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Benzin bil
Kommentér på:
Benzin bil

Annonce